امن آی پی به جهت فعالیت در زمینه خدمات تخصص وب در بخش امنیت سرور و وب سایت های اینترنت پا به عرصه وجود نهاد ، در این گذار ، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و یالطبع توقعات روز افزون کارفرمايان ما را برآورده سازد. بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد.

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای امن آی پی تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

حسام اخوان

مدیریت امن آی پی

تحصیلات : کارشناسی ارشد فن آوری اطلاعات
معرفی : مهندس حسام اخوان موسس و بنیانگذار امن آی پی . تخصص ایشان، مشاوره و راهکار پرداز جدیدترین متد راهکارهای امنیت وب، طراحی سایت، طراحی گرافیک ، برنامه نویسی ، برند سازی اینترنتی ، سئو و بهینه سازی ، استایل نویسی و تحلیل گر پروژه های تحت وب میباشند. مهندس حسام اخوان بیش از ۱۰ سال تجربه کاری در زمینه وب و نرم افزار را دارد.

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای امن آی پی تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. خدمات مدیریتی سرور به جهت فراهم آوردن بستر امن برای کاربران و مدیران کسب وکارهای بزرگ این آرامش را برای ایشان فراهم آورده است که بتوانند در محیط امن و با آرامش تمام تنها به تجارت خود بیندایشند و کارها فنی وتخصصی خود را به ما بسپارند.

بخش طراحی وب سایت ما، با رویکرد طراحی وب سایت امن و  با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و همچنین با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد.

طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی ، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو ( SEO ) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.

یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگبندی و طراحی سایت شما می باشد.

هدف ما طراحی سایت امن حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.

هدف ما طراحی سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.

 • مدیریت سرور و امنیت آن شامل کانفیگ حرفه ای سرور، نصب نرم افزارها و اعمال تنظیمات امنیتی سرور شما و همچنین حفظ دائمی امنيت اطلاعات، اطلاعات را در مقابل طيف وسيعي از تهديد ها محافظت مي كند تا استمرار كسب و كار را تضمين نمايد.
 •  بهینه سازی سایت و طراحی سایت ،تخصص و تجربه ما اطمینانی برای شما است که پروژه طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت خود را به ما بسپارید. مراحل طراحی سایت عبارتند از نیاز سنجی، آنالیز رقبا، طراحی قالب سایت، مهندسی اطلاعات، برنامه نویسی، ارتقا رتبه سایت و تست نهایی. همچنین مشاورین ما در تمام مراحل در کنار شما خواهند بود و وب سایت شما را پشتیبانی خواهند کرد.
 •  بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو در بهینه سازی سایت، ما طراحی سایت و سپس بهینه سازی می کنیم که در موتور های جستجو، بهتر ایندکس شود و ترافیک بیشتری را جذب نماید در نتیجه به ازای کلمات کلیدی که جستجو می شود در صفحات بالاتری قرار می گیرد و بیشتر در معرض دید مشتریان هدفیکه به دنبال جستجوی محصول یا خدمات شما هستند قرار گیرد.
 • طراحی وب سایت امن با توجه به دانش و تجربه عملی گسترده امن آی پی در بخش طراحی و پیاده سازی وب سایت های امن می توانید با خیال آسوده تجارت خود را آغاز نموده و اولین گام در رابطه با امنیت وب سایت خود را به درستی بلند نمایید.
 •  طراحی وب سایت ارزان با توجه به تجربه ما در طراحی وب سایت و سیستم های مدیریت محتوا، این امکان برای شما وجود دارد تا از راه حل های ارزان ما برای طراحی سایت استفاده کنید و طراحی وب سایت مورد نظر خود را با توجه به بودجه ای که دارید راه اندازی کنید.
 • طراحی وب سایت شخصی امروزه اهمیت اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بر هیچکس پوشیده نیست. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی داشته باشید و از این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید.
 •  طراحی وب سایت تبلیغات یکی از رایج ترین انواع وب سایت در دنیای وب فارسی وب سایت های تبلیغاتی هستند. شما هم می توانید یک وب سایت بهینه سازی شده داشته باشید و در دنیای رقابت اینترنتی حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید.
 •  طراحی وب سایت امن مقوله ای فراتر از طراحی یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایتها باید در عین سادگی و زیبایی،امنیت بالایی داشته و کاربردی باشند و همزمان با مد نظر قرار دادن ذائقه و نیازهای متفاوت مخاطبان به سازماندهی و ارایه اطلاعات بپردازند.
 •  تبلیغ کلیکی در گوگل توسط برنامه های تبلیغاتی امن آی پی
 • مدیریت پروژه های وب مدیریت ، طراحی ، اجرا و توسعه کسب و کارهای اینترنتی ، سئو سازی ، بهینه سازی و بازاریابی اینترنتی وب سایتها، امن IP آماده ارائه خدمات ویژه به وب مسترها و صاحبان کسب و کار می باشد.
 • کمپین های تبلیغاتی تحت وب طراحی و پیاده سازی انواع کمپین های تبلیغاتی شامل ایمیل مارکتینگ، تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی، تبلیغات پاپ آپ و تبلیغ در گوگل و شبکه های اجتماعی،.. گروه تخصصی وب امن IP تجارت شما را در دنیای وب به بهترین شکل ممکن مطرح می نماید.